PhDr. Monika Kadrnožková Ph.D.
Akademický pracovník, pedagog, ministerský rada, 33 let

Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v oboru Učitelství pedagogiky a výtvarné výchovy pro 2. stupeň základní školy a střední školy, doktorské studium zakončila na Ústavu výzkumu a rozvoje vzdělávání UK. Aktuálně přednáší na Pedagogické fakultě UK, dále se podílí na revizích Rámcově-vzdělávacích plánů v Národním pedagogickém institutu ČR a pracuje jako metodička v participačních projektech pro žáky středních škol v Somatopedické společnosti.

V MČ 22 je členkou Kulturní komise a vede pod záštitou spolku Benedi aktivity pro popularizaci vědy, umění a kultury pro děti a mládež v naší MČ 22. Také pomáhá při organizaci kulturních aktivit MČ 22 a pořádá komunitní setkání.

Žije v Uhříněvsi od roku 2017, maminka dvou synů.

Jsme jedinečná komunita
Dokážeme si zachovat naše tradice, zůstat komunitou a vytvořit kvalitní nabídku kulturních akcí, i přesto, že jsme již do určité míry další anonymní částí Prahy s mnoha obyvateli? Věřím, že ano, že dokážeme zorganizovat komunitní setkávání, podporovat mezigenerační střetávání a vyjít vstříc poptávce občanů a jejich přání. Je v zájmu nás všech nabízet a především rozvíjet pestrou nabídku kulturních akcí, která přesahuje zažité stereotypy a je podnětná pro všechny občany. Jak děti, mládež, tak dospělé různého věku.
Napište nám, setkejte se s námi, bavíme se s každým a o všem.
e-mail: ok.praha22@gmail.com
Made on
Tilda