Ing. Ivo Krátký
Grafik, OSVČ, 52 let

Vystudoval ČVUT, obor Technická kybernetika. Celý svůj profesní život se pohyboval v grafickém a polygrafickém průmyslu a vydavatelstvích. V roce 2008 odešel na volnou nohu. V současnosti externě pracuje mj. pro Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy a Odbor Kabinetu místopředsedy vlády pro digitalizaci při Úřadu vlády ČR.

Radní MČ Praha 22 v období 2018-2020, šéfredaktor Uhříněveského zpravodaje ve stejném období. Aktivně se podílel na proměně uhříněveského Muzea, nové podobě webu městské části, zavedení CityVizoru a zapojení do celoměstského projektu participace. Stálý spolupracovník spolku Praha nejvíc (Den architektury, Rozsviť Uhříněves). Člen kontrolního výboru.

Žije v Uhříněvsi od roku 2007, otec dvou dětí.
Začít se dá hned
Všichni se těšíme na nové věci a vkládáme do nich velké naděje. Na novou školu, na nový okruh, na nový obchvat. I my se těšíme, ale nezapomínáme na "staré" věci? Nemůžou být naše staré školy modernější a progresivnější? Nemůže být ul. Přátelství přátelská nejen k autům, ale i chodcům a cyklistům? Nemůžou být staré náměstí a staré nádraží příjemnými místy? Nemůže současný úřad poskytovat nové služby? Může.
Napište nám, setkejte se s námi, bavíme se s každým a o všem.
e-mail: ok.praha22@gmail.com
Made on
Tilda